загрузка...


Комедійна драма розвивається навколо двох молодих дівчат, гарних подруг, на чию долю випало не сама щаслива доля. Їх об’єднало горе, і щоб впоратися з душевним кризою, дівчатам доведеться докласти чимало зусиль. Саме тому вони і вирішують відправитися в дорожню подорож, яке обіцяє багато запаморочливих моментів і пригод. Намагаючись пережити смерть Гаретта, що припадає братом однієї з героїнь — Ронні, а другий, Фай — бойфрендом, дівчата кидають виклик самій долі, від чого і змушені задовольнятися суперечливими наслідками.

Тому, як темпераменти героїнь абсолютно різні, контраст, яким покритий сюжет картини, дозволяє своєму глядачеві час від часу насолоджуватися гумористичними кадрами, без яких історія не була б такою захоплюючою. На своєму шляху дівчатам зустрічається багато нових героїв, кожен з яких в деякій мірі допомагає їм прийти в себе і повірити в своє власне майбутнє.

Який буде підсумок цієї поїздки? Чи зможуть дівчата прийняти сувору дійсність і відпустити того, хто був їм дуже важливий? Фільм Викуси (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джордан Каннінг
Актори: Erin Margurite Carter, Grace Glowicki, Ден Бірн, Toby Marks, Ненсі Керр, Blake Gordey, Пол Коулінг, Майкл Роу, Івен Мей, Adora Nwofor

загрузка...