Фільм Він був його другом (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Увазі вельмишановних глядачів наша команда сьогодні являє вітчизняний мелодраматичний трилер, який носить назву «Він був його другом», і який дійсно відрізняється вельми оригінальною сюжетною лінією. А оригінальність полягає в тому, що нині у центрі сюжетної лінії знаходиться маніяк, але не досвідчений, яких зазвичай показують у подібних трилерах, а початківець. Перед нами молодий чоловік з явними психічними відхиленнями. Цей хлопець вже знає про своїх маніакальних особливості, бо знає, що незабаром він кого-небудь прикінчить, так як в цьому і полягає його основна сутність його доля.

Отже, щоб не втрачати даремно часу, головний герой вирішує здійснити своє перше вбивство. Але, як не дивно, у нього нічого не виходить. Виявляється, не так вже й просто взяти і забрати життя іншої, зовсім незнайомої людини. Тоді головний герой вирішує поступити трохи по-іншому. Фільм Він був його другом (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Щоб вже точно, напевно вбити людину, цей чоловік повинен бути другом самого маніяка-вбивці, тобто, він повинен того повністю і беззастережно довіряти. Сказано – зроблено, як кажуть. Далі починається найцікавіше!

Режисер: Євген Пузиревський
В ролях: Сергій Походаев, Кирило Полухін, Іван Мулін, Олексій Колубков, Іван Распопов


загрузка...