Фільм Винний (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Асгер Хольм після пониження по службі приймає дзвінки в поліцейському відділенні — зазвичай йому дзвонять за всякої нісенітниці — і відверто нудьгує на роботі. Але сьогодні явно не той випадок. На гарячу лінію дзвонить жінка, в паніці розповідаючи про те, що її викрали і відвезли на машині з міста, після чого зв’язок переривається, не даючи Асгеру дізнатися подробиці того, що відбувається. Не маючи можливості покинути пост, Хольм не може залишатися осторонь і сам хоче брати участь у порятунку Ібен. Використовуючи інших як своїх інформаторів, очей і вух, поліцейський, замкнений у чотирьох стінах, намагається розібратися в цій заплутаній справі.

Адже практично з самого початку чоловік розуміє, що з цим викраденням все не так просто, як може здатися на перший погляд, і щось тут явно не так. Історія викраденої незнайомки переплітається з особистою історією Асгера, а його одержимість пошуками Ібен викликає безліч питань.

На шляху до розгадки колишньому оперативнику доведеться зіткнутися з безліччю моральних дилем в спробах знайти грань між добром і злом. Фільм Винний (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Густав Меллер
В ролях: Якоб Седергрен, Джессіка Диннаж, Омар Шаргави, Йохан Олсен, Якоб Ульрік Ломанн, Катінка Еверс-Янсен, Жанетт Линдбк, Саймон Беннебьерг, Лаура Бро, Мортен Суурбалле


загрузка...