загрузка...


Головний герой фільму «Вінсент хоче до моря» — молода людина з синдромом Туретта. Вінсент все життя прожив у відносній ізоляції поруч з матір’ю: симптоми посилювалися, мова і твк практично не вдавалося контролювати, тому, щоб уникнути насмішок і незручностей, хлопець віддалився від зовнішнього світу. Коли мама, так і не побувала в останній раз біля моря, померла, про Вінсента повинен був піклуватися батько. Але він ніколи не сприймав проблеми сина всерйоз і не хотів ганьбитися в його присутності.

З урахуванням політичної кар’єри батька, що розвивається, стало лише питанням часу, коли Вінсент відправиться в клініку на постійне місце проживання. Доктор Роза обіцяє пацієнту допомогти з методикою контролю проявів Туретта, але повідомляє, що вилікувати синдром неможливо. Вінсент знайомиться з Марі, яка страждає від булімії, і сусідом по кімнаті — невротиком Олександром. Фільм Вінсент хоче до моря (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Коли втомлені від нотацій, Вінсент і Марі хочуть втекти на машині троянди, Олександр ловить їх на гарячому, і його доводиться взяти з собою. Формально у цієї подорожі є цілком приземлені цілі, але по факту-це пошуки себе і свого місця.

Режисер: Ральф Хюттнер
В ролях: Флоріан Давид Фіц, Кароліні Херфурт, Хайно Ферх, Катаріна Мюллер-Эльмау, Йоханнес Алльмайер, Карін Талер, Тім Сейфи, Крістоф Цреннер, Ульріх Борис Пепль, Лотар Ленговски

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress