Два брутальних злочинця їдуть провінційними американськими дорогами, залишаючи після себе ціле кладовище мертвих тел. Цей шлях призводить парочку вбивць в закусочну невеликого містечка Миллбрук. Володіє закладом хтось Том Столл, щасливий чоловік і батько двох дітей, шанована людина, стовп місцевої громади. Він же сьогодні стоїть за прилавком, до якого наближаються вбивці. Спочатку вони хотіли просто підкріпитися, але проти натури не попреш і не минуло й кількох хвилин, як в закусочній назрів конфлікт.

Замигтіло зброю, почулися постріли, а коли розвиднилося і крики замовкли, виявилося, що простий обиватель Том Столл пристукнув двох досвідчених вбивць, отримавши при цьому поранення в ногу. Тепер Те – знаменитість державного масштабу, репортажі про його подвиг крутять по національному телебаченню, однак у цієї слави є зворотний медаль : нехороші люди отримали інформацію, де Джої Кьюсак, молодший брат великого філадельфійського боса, переховувався останні два десятки років. Фільм Виправдана жорстокість (2005) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Розправившись з двома вбивцями, він лише підтвердив, що залишається колишнім кримінальним елементом, нехай і звати його тепер Том Столл, а не Джої Кьюсак. І ось в бік Миллбрука вже рухається команда філадельфійських гангстерів.

Режисер: Девід Кроненберг
В ролях: Вігго Мортенсен, Марія Белло, Ед Харріс, Вільям Херт, Ештон Холмс, Пітер МакНейл, Стівен Макхетті, Грег Брайк, Кайл Шмід, Самела Кей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress