загрузка...


Кримінальний фільм «Вирішувала» оповідає про небезпеку життя, і можливості правильного вибору. Але найголовніше про безперервних сімейних узах між братами по крові, які залишаються вірні один одному до кінця при будь-яких ситуаціях. В епіцентрі події, опиняються два брати, які з дитинства втратили батьків і росли, як то кажуть «на вулиці». Будучи навіть братами, вони обрали різні життєві шляхи: якщо старший брат з року в рік, докладаючи зусилля, зумів стати юристом, який вміє вирішувати і залагоджувати практично будь-які питання.

А ось молодший з братів, навпаки, обрав кримінальний спосіб життя і з часом перетворився на брутального, нахабного і безпринципного бунтаря, який постійно потрапляє в різні неприємні ситуації. Безмежний і потворний спосіб життя молодшого брата який складається з нескінченних гулянок, п’янок, постійних бійок і чвар створює складності старшому братові, якого регулярно доводиться витягувати брата з різного роду негараздів. Фільм Вирішувала (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але одного разу зарозумілого брата заносить за повним, і він програє пристойну суму грошей в карти досить впливовим людям, з якими не тільки в карти грати небезпечно, але повз проходить. Чи зможе цього разу старший брат допомогти викрутитися молодшому з цієї кримінальної халепи…

Режисер: Роман Асхаев
В ролях: Олександр Фролов, Костянтин Озеров, Аліна Намсараева, Мойсей Куртанідзе, Руслан Балакшиев, Лариса Иринцеева

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress