Старий чоловік працює в міському морзі, спокійно тому відноситься до виду небіжчиків, постійно надходять до специфічного закладу. Одного разу він стає учасником незвичайних подій, що почалися з ненавмисного виявлення бездиханного тіла дівчини. Нещасна була учасницею організованого нещодавно пікету, що завершився для неї трагічно. Напередодні багатолюдна натовп, об’єднана спільними ідеями, брала участь у страйку, довести до влади намагаючись свої погляди. Масовий захід, що суперечить встановленим законам, супроводжувався збройним зіткненням з представниками закону. Жертвою перестрілки стала юна особа, знайдена випадково старим.

Чоловік, що володіє добрим серцем, вважає, що необхідно поховати загиблу по-людськи, віддаючи данину поваги її пам’яті, дотримуючись загальноприйняті традиції. Для проведення традиційного ритуалу прощання з покійною він відправляється на кладовище, прихопивши знайдений труп. Літня людина розуміє, що потрібно надати тіло землі якомога швидше, поки не стало відомо владі про його існування. Якщо прибудуть на місце події поліцейські, то вони неодмінно використовують факт смерті учасниці страйку на користь правлячих кіл, спотворивши справжній стан речей. Несподівано в голові старого починає щось незрозуміле відбуватися, що не піддається контролю.

Дивні бачення занурюють старця в божевільний круговорот неадекватних фантазій, викликаних пережитим недавно потрясінням. Фільм Вірші забуття (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Alireza Khatami
В ролях: Хуліо Юнг, Мануель Морон, Томас справ Эстал, Гонсало Роблес, Віллі Семлер, Itziar Aizpuru, Хуан Франсиско Маргальо, Луїс Дубо, Ампаро Ногера

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress