В центрі уваги знаходиться міжгалактичний космічний корабель. Саме там знаходиться невелика група людей, якій належить виконати складну місію. Їм необхідно, як можна ближче підібратися до чорної діри, щоб досліджувати її на наявність нових джерел енергії. Ніхто не знає, чим може закінчитися дане дослідження, тому вчені вирішили послати на це завдання тих людей, яким нічого втрачати в цьому житті. У їх числі опинилися ув’язнені на довічний термін і люди, засуджені до страти. Якщо їм вдасться успішно впоратися зі складним завданням, то вони зможуть вийти на свободу.

Однак ніхто не може бути впевнений в тому, що їм взагалі вдасться повернутися назад. На той момент головні герої навіть не здогадувалися про те, що є всього лише піддослідними кроликами, які опинилися в руках у страшних людей. Справа в тому, що вчені вирішили почати дослідження, яке повинне показати вплив чорних дір на стан людини. Вченим вдалося зробити справжній прорив в науці, коли у одного з головних героїв після подорожі до чорної діри народжується прекрасна дочка на ім’я Віллоу.

З самого початку Монте не відчуває до дівчинки якихось особливих почуттів, але попереду у них є багато часу космічної подорожі, щоб перейнятися турботою і любов’ю. Фільм Вище суспільство (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Клер Дені
Актори: Роберт Паттінсон, Жульєт Бінош, Андре Бенджамін, Міа Гот, Ларс Айдінгер, Агата Бузек, Клер Тран

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress