Генрі та Наталі – головні герої фільму, які живуть кожен своїм життям, не знаючи труднощів і турбот. Молоді люди ніколи раніше не зустрічалися і не перетиналися один з одним. Дівчина, перебуваючи в цікавому положенні, була щаслива і незважаючи ні на що чекала появи немовляти на світ. Кожен день для неї був чудовим. Вона була заможною та успішною особистістю, і її життя повністю влаштовувала головну героїню кінокартини. Генрі займався продажем важких наркотичних речовин. В черговий раз він очікував великої поставки наркотиків. На кону була величезна сума грошей, і незабаром чоловік повинен був відхопити чудовий куш.

Обидва персонажі навіть уявити собі не могли, як може змінитися життя в найближчому майбутньому. Все буде залежати від простої випадкової зустрічі, яка назавжди переверне всі попередні очікування Генрі та Наталі про життя в цілому. Хлопець знав, що кинути чорну справу він не зможе залишити без сліду колишнє життя не вийде. Як не крути, але молоді люди незабаром зустрінуться, і з цього моменту все піде не так, як вони того хотіли.

Що такого відбудеться між чоловіком і жінкою? Чому ця зустріч залишить такий слід в їх життя, невідомо. Але тепер їм доведеться шукати вихід. Але чи є він. Фільм Висока ціна життя (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дебора Чоу
В ролях: Ізабель Блэ, Зак Брафф, Патрік Лаббе, Джуліан Ло, Аймі, П’єр Гендрон, Шон Лу, Анік Леме, Ніколь Брабер, Грехем Катбертсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress