Фільм Високе фентезі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історія розгортається навколо компанії молодих людей, вони є кращими друзями, які люблять подорожувати і пригоди. І от якось раз хлопці приймають рішення відправитися в невелику провінційної глибинки на Півдні Африки. Їх подорож розпочалася, як зазвичай, ніщо не віщувало біди, як раптом несподівано наступний ранок після того як хлопці вирушили в цю місцевість, вони прокинулися і зрозуміли, що помінялися тілами. Ця ситуація змусила їх неабияк переживати, тепер перебуваючи в новому місці необхідно буде пізнати культурну спадщину, набратися досвіду і традицій дивних обрядів і наук.

Пізнати все це не так вже й просто, до того ж необхідно буде справлятися ще з іншими труднощами. Хлопці дуже налякані, вони постійно знаходяться в напрузі, а це в свою чергу може призвести до того, що дружба назавжди припиниться. Раніше герої представляли Південну Африку як щось радісне, приємне, незвичайне. Але вони навіть уявити собі не могли, наскільки це місце може бути небезпечним, непередбачуваним і підступним.

Всі ті уявлення, які раніше були повністю зруйновані і тепер герой заново знайомитися з навколишнім світом, пізнає щось нове і незвичайне. Фільм Високе фентезі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дженна Като Басс
В ролях: Кондисва Джеймс, Нала Кумало, Лорен Лузер, Франческа Варрі Мішель, Франческа Варрі Мішель


загрузка...