Ерін є молодою чарівною письменницею. Головна героїня «Високий дозвіл» ще вчора була найщасливішою дівчиною на світі, а сьогодні вона розлучилася зі своїм хлопцем, з яким припинила будь-які стосунки. Але, життя то триває, і Ерін познайомилася з симпатичним письменником, своїм колегою, на ім’я Пол Чен. Він зміг занурити дівчину в ритм нічного життя, де наркотики і неприборкана пристрасть стояти на чолі кута. Вона вперше в житті зрозуміла, що таке наркотичний чад і безсонні ночі. Тепер їй потрібно з цим або боротися або прийняти, як є.

Ерін не довго переживала після розриву зі своїм бойфрендом. На одній з вечірок серед людей, гучної музики і потоку наркотиків, головна героїня зустрічає чарівного хлопця, який, як з’ясувалося, теж виявився письменником. У підсумку загибель одних відносин дівчини стала зародженням інших. Пол Чен-таємничий і вельми харизматичний сучасний житель Нью-Йорка.

Саме він відкрив новий світ для Ерін, показавши їй дивовижні картини, які стали результатом безсонних ночей і нескінченних наркотичного сп’яніння… Фільм Високий дозвіл (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джейсон Лестер
Актори: Еллі Бамбер, Джастін Чон, Ханна Маркс, Джош Салатін, Кетерін Реіс, Майлз Роббінс, Вей Чінг Хо, Перрі Юнг, Сюзанна Гузман, Квентін Мер

загрузка...