Знає, чого хоче людина — найщасливіша людина на планеті. У свої шістнадцять Дженні знає про життя набагато більше, ніж її однолітки. Дівчина обожнює книги і музику, і терпіти не може режим, який нав’язаний суспільством. Вона впевнена, що її знання і завзятість допоможуть їй поступити в самий престижний університет, а там вже буде дозволено бути не частиною суспільства, а окремою особистістю. Але виховання почуттів книгами, не зовсім вірний метод. Мрійливі і правильні подружки, суворі батьки і постійні уроки не роблять Дженні більш щасливою.

Несподівано щасливою її робить Девід, який старше дівчини майже вдвічі. Чоловік зацікавився Дженні і показує світ, який Дженні могла лише зневажати, не спостерігаючи всього його пишності. Шикарні вбрання замість повсякденної нудною форми, запальні пісні та танці, від яких паморочиться голова. Девід змушує дівчину поглянути на світ по-іншому, не спираючись на думку батьків та однокласників. Фільм Виховання почуттів (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Може бути, нова життя виявиться їй набагато ближче, ніж та, якою вона жила раніше? Невже Девід саме той, кого дівчина так чекала все своє життя? Зміни змусять Дженні задуматися про те, чого ж хоче саме вона.

Режисер: Лоне Шерфіг
В ролях: Кері Малліган, Пітер Сарсгаард, Домінік Купер, Розамунд Пайк, Емма Томпсон, Олівія Вільямс, Альфред Моліна, Кэра Сеймур, Вільям Меллінг, Коннор Кэчпоул

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress