У трьох молодих людей, Яна-Петера і його коханої дівчини Юлі, досить незвичайне хобі. Хлопці втомилися від соціальної несправедливості, коли у певного відсотка людей сконцентрована відчутна частка багатств, в той час, як іншим доводиться задовольнятися жалюгідними подачками, сподіваючись хоч якось прожити наступний день. Головні ж герої під покровом ночі тихенько пробираються в багаті особняки і починають влаштовувати там страшний розгардіяш, перевертаючи речі догори дном. При цьому, страшно набедокурив, вони не беруть нічого чужого з собою, залишаючи лише коротку записку на тему того, що золотий час для мажорів пішло.

Себе вони називають вихователями, які ставлять на місце надто нероб жителів рідного міста. Одного разу запропонувала Юлі напарникам залізти в будинок випадково обраного вкрай успішного менеджера. Природно, безбашенная молодь тієї ж ночі вирушила на справу, готуючись влаштувати бедлам. Займаючись погромом, дівчина раптом розуміє, що вони опинилися в житло людини, якого вона особисто заборгувала велику суму грошей.

Раптово в чітко налагодженому сценарії з’являється серйозна тріщина, що загрожує непередбачуваними наслідками. Фільм Вихователі (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ханс Вайнгартнер
В ролях: Даніель Брюль, Юлія Йенч, Стіпе Эрцег, Бургхарт Клаусснер, Бенкет Мартіні, Петра Цизер, Лаура Шмідт, Себастьян Батц, Олівер Брекер, Батіг Бергер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress