Фільм Візьми мене з собою (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дюпрі на вигляд зразкова американська сім’я, яка живе в передмісті Чикаго. Головним героєм «Візьми мене з собою» є підліток, якого звуть Ніколас Дюпрі. Його життя складається досить нерівно, адже йому доводиться протистояти эгоистичному батькові, постійно змагатися зі старшим братом і при цьому бути опорою для своєї коханої матусі. Плюс до всього Ніколас знаходиться в тому віці, коли йде пошуки себе і сенсу життя. Ця картина являє собою свіжий погляд на стосунки в родині, а також розповідає про спорт, дружбу і кохання.

Ніколас Дюпрі — підліток, який змушений боротися з егоїстичним батьком, змагатися зі старшим братом, бути опорою для матері і при цьому шукати сенс життя. Фільм показує, як насправді живе на вигляд зразкова американська сім’я з передмістя Чикаго. Це драма про спорт, любов і дружбу. Чиказький підліток Ніколас Дюпрі повстає проти свого надмірно-власницького батька Фарриса, одночасно маючи справу з суперництвом братів і сестер у свого старшого брата Ріки.

Після того, як його мати Керол знайомить його зі старим другом сім’ї, містером Джонсоном, він знаходить свій шлях. Фільм Візьми мене з собою (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джо Шенкс
В ролях: Соня Барнс, Анджела Девіс, Ідріс Дегас, Ліндсі Даніель Феклер, Крістен Лізетт, Терренс Мардіс, Халед Ріджуей, Джо Шенкс, Дарвін Сміт, Джермейн Сміт


загрузка...