Хлопець на ім’я Том Карлон, вже більше 14 років не бачив свого батька. Том пішов з дому, щоб не бачити свого тата алкоголіка. Коли він повернувся, то його здивуванню не було меж, він став справжнім непитущим, не краплі в рот і займається спортом. Томмі не може в це повірити і йде роздумати в спортзал, це його любимо місце. Там він виходить на спаринг поєдинок з відомим в окрузі борцем і без особливих зусиль перемагає його. Карлон розуміє, що у нього дар і вирішує знову почати посилено займатися боротьбою. Для цього він просить батька про допомогу, знаючи про те, що в юності той був непоганим тренером. Батько приймає пропозицію.

Йде низка перемог, яка приводить його на популярний турнір Спарта. Тим часом рідний брат Тома, на ім’я Бренден, підробляє простим учителем. У нього в сім’ї трапляється нещастя. Хворіє його син і на лікування йдуть всі заощадження. На плату за оренду будинку немає грошей і він розуміє, що повинен щось придумати, інакше з сім’єю піде на вулицю. Чоловік вирішує піти на ринг, так як колись був борцем і знає дещо в цьому. Фільм Воїн (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Йому вдається здобувати перемоги в підпільних і аматорський боях, тим самим отримуючи грошові винагороди. Однак його звільняють зі школи з-за цього. Він вирішує піти на турнір і виявляється. Що йому належить вийти на ринг з власним братом.

Режисер: Гевін О’коннор
В ролях: Джоел Едгертон, Том Харді, Нік Нолті, Дженніфер Моррісон, Френк Грілло, Кевін Данн, Максиміліано Ернандес, Брайан Коллен, Гевін О’коннор, Сем Шерідан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress