загрузка...


Молодий чоловік на ім’я Якоб Дженковскі є молодим польським ветеринаром, який, поряд з навчанням, почав займатися професійною діяльністю у важкі роки Великої Депресії. Його життя просувалося вперед в розміреному руслі до тих пір, поки в його родині не трапляється трагедія. Молода людина довідується про те, що його батьки загинули. У відчайдушному стані він неодмінно закидає своє навчання, після чого вирішує змінити обстановку. Адже все навколо йому постійно нагадує про втрату. Тому він, незабаром, залишає межі рідного міста.

Опинившись в поїзді він випадково дізнається, що цей транспортний засіб належить цирку Бензилии. Несподівано Якоб отримує пропозицію від керуючого цирком Серпня приєднатися до них і почати працювати в цирку як ветеринара. Таким чином, незабаром Якоб адаптується до нової обстановки і починає займатися улюбленою справою. Через деякий час він знайомиться з привабливою дресирувальницею на ім’я Марлен, яка є дружиною Серпня.

Поступово між ними виникають романтичні почуття, які переростають у справжню щиру любов. Вони починають потай від усіх зустрічатися. Але так довго не може тривати. Фільм Води слонам! (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Френсіс Лоуренс
В ролях: Різ Уізерспун, Роберт Паттінсон, Крістоф Вальц, Пол Шнайдер, Джим Нортон, Хел Холбрук, Марк Повинелли, Річард Брейк, Стівен Монро Тейлор, Кен Форі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress