Більше тридцяти років тому у Клари був виявлений рак молочної залози. Але вона тоді не здалася під натиском хвороби і вижила, хоч це і коштувало їй видалення одних грудей. Зараз же їй вже близько сімдесяти. Вона проживає в невеликому, багатоквартирному будинку і не збирається старіти. Так, її чоловік давно помер, а діти виросли, і самі вже стали батьками. Але, тим не менш, вона не нудьгує Клара веде повноцінний спосіб життя: ходить на пляж, заводить романи, веселитися.

А ще вона пише книги, дає інтерв’ю в місцеву газету і слухає вінілові пластинки, яких у неї величезна колекція. Нещодавно з’ясувалося, що будівельна компанія викупила всі будинки в тій місцевості, де Клара живе, останнім залишився лише її. Як і всім іншим, їй було запропоновано продати своє житло по істотно більш високу вартість, ніж ринкова. Клара змогла б собі дозволити переїхати у власний розкішний будинок, якби погодилася. Але вона не прімелет навіть думок про переїзд. Керівництво будівельної компанії виявилося в складній ситуації. Вони вже непогано витратилися скуповуючи тутешні будинки, у них вже є план з розвитку цієї території, але лише одна стара жінка не дає їм реалізувати свій аж ніяк не поганий задум.

Зневірившись домовлятися з нею по-доброму, керівництво будівельної компанії було змушене переступити через свої високі моральні принципи і перейти до досить брудних методів мотивувати Клару з’їхати. Фільм Водолій (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Клебер Мендонса Фільо
В ролях: Джулія Бернат, Соня Брага, Умберто Карран, Barbara Colen, De Paula Renor, Маевэ Жинкингз, Fábio Leal, Буда Ліра, Thaia Perez, Daniel Porpino

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress