Вісімнадцять років тому Селесті Монтгомері стала суперзіркою завдяки страшній трагедії. У 1999-му в школі, де вчилися дівчинка і її старша сестра Елеонора, сталася стрілянина. Озброєний підліток увійшов до школи і розстріляв своїх однокласників, школярів ІНШИХ КЛАСІВ і вчителів. Загинуло безліч людей, місто й ціла нація занурилися в траур, від якого їх злегка пробудила чарівна пісня, придумана сестрами, які вижили і вилили свої почуття болю і втрати в художній творчості. Насправді пісню написала старша Монтгомері, але, будучи від природи сором’язливою, Елеонор попросила свою молодшеньку виконати композицію в день пам’яті, що розумниця Селесті і зробила-блискуче, чудово і запам’ятавшись всій країні.

Після успіху на траурному концерті дівчинка твердо вирішила вибрати музичну кар’єру. Її мрія здійснилася завдяки власному таланту і досвідченому менеджеру, який помітив артистку в той самий фатальний день і відразу ж зрозумів, що бачить справжню зірку. Менеджер взяв під крило молоду співачку, виступив надійним провідником в бурхливих водах шоу-бізнесу і з часом перетворив на об’єкт культу. Зараз на дворі 2017-й, знаменита артистка стала матір’ю і дещо втомилася від надмірностей зіркової хвороби.

Вона готується до ренесансу своєї кар’єри, представляє новий альбом, шостий за рахунком, і світовий тур на підтримку платівки, що отримала назву Vox Lux. Фільм Вокс люкс (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брейді Корбет
Актори: Наталі Портман, Джуд Лоу, Віллем Дефо, Реффі Кессіді, Крістофер Ебботт, Дженніфер Ель, Стейсі Мартін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress