Фільм Вона (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вона — приваблива дівчина, яка проживає свою життєдіяльність у величезному місті. Чарівна особа проживає у великому місті, проте в даному населеному пункті більше ніхто не проживає. Абсолютно однаковий новий день, наповнений безліччю захоплюючих пригод, але все так само самотній — все більше засмучує юну жінку, яка мріє про сусідів. Однак разом з героїнею в містечку також присутній загадковий дитина, існуючий зовсім один, без батьків. Парочка жителів мегаполісу щодня досліджують навколишній світ, в надії знайти що-небудь або кого-небудь нового. От тільки всі наміри і старання міських жителів залишаються досить марними і виявляються марними.

Дні і ночі на проліт герої знаходяться в повній самоті, без можливості спілкуватися і вести бесіду. Однак, рутинна звична життєдіяльність героїв змінюється імпульсивної життям, коли на території таємничого міста з’являється ще один загадковий мешканець. Звідки він узявся і як буде себе вести — це далеко не єдині питання, які виникають в голові корінних городян. Фільм Вона (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незабаром «новоспечений» знайомий самотніх людей показує себе у всіх фарбах і стає відома істина про відсутність в окрузі представників людства. Правда виявляється такою, що невідомо чим закінчиться наступний день.

Режисер: Акан Сатаєва
В ролях: Айсулу Азимбаева, Ярослав Стаховський, Анастасія Вострова


загрузка...