Фільм Воно (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дії фільму починається на просторах шатат Мен, в невеликому провінційному містечку Деррі. Зовсім недавно в цих краях відбулося безліч жорстоких вбивств, головними жертвами яких були діти. Що стоїть за всіма цими вбивствами був прозваний «Воно». Це монстр, що розташувався в тунелях каналізації міста, який вибирається лише під покривом ночі, перевтілюючись в образ клону по імені Пеннивайз. Головною метою Воно являють негативні дитячі емоції: страхи, біль, страждання, ненависть тощо.

Для Пеннивайз діти являють собою легку мішень, до яких легко підібратися і навіть розповівши батькам про якісь проблеми, вони все одно будуть тримати все в собі. В якості нових жертв виступають семеро підлітків-невдах, переслідувані у власній же школі. Однак, герої вирішуються дати монстру відсіч і об’єднуються під загальним прапором, іронічно назвавши себе «Клуб невдах». Фільм Воно (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Перш за все хлопцям доведеться впоратися зі своїм власним внутрішнім ворогом — своїми страхами і проблемами, які і є їх головною вразливістю перед Оно. Але чи зможуть вони впоратися з проблемами, які вони сам же колись створили?

Режисер: Андрес Мускетті
Актори: Білл Скарсгард, Фінн Вулфард, Хав’єр Ботет, Джейден Ліберер, Софіа Лілліс, Меган Чарпентьє, Ніколас Хемілтон, Оуен Тіг, Стівен Вільямс, Уайатт Олефф, Джек Грейзер, Ері Коен, Джеремі Рей Тейлор


загрузка...