загрузка...


Фільм французького виробництва під назвою «Ворог держави №1» оповідає про знаменитого афериста, злочинця і шахрая Франції, чиї подвиги і обман стали легендою серед багатьох французів. Головний герой – це людина, що володіє неперевершеним талантом красномовства і витримки. Всі його злочини були ретельно сплановані ним самим і опрацьовані до найдрібніших деталей. Його ім’я-Жак Мерін. Він – запеклий злочинець, що володіє зухвалістю сотень талановитих шахраїв. Самовпевненість цієї людини прославила його на довгі роки, адже саме вона допомогла йому зважитися на багато злочину.

Він змінював обличчя тільки заради того, щоб приховати свої сліди. Його особа зазнала безліч пластичних операцій, тому не дивно, що його було дуже важко зловити. До того ж, у нього був талант тікати з в’язниць. Ця людина завжди жив на широку ногу і не відмовляв собі ні в чому, в тому числі – і в коханні. Жінки обожнювали цього авантюриста, так як він заводив їх пристрасть з одного слова. Його присутність завжди таїло в собі скритність, шарм і ризик. Фільм Ворог держави №1 (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він не похід на тих, хто не бажає ризикувати собою. Жак Мерін завжди йшов по лезу над прірвою, і його поважали і боялися за його сміливість і винахідливість. І ця кінострічка-біографія злочинця, що прославився у Франції.

Режисер: Жан-Франсуа Ріше
В ролях: Венсан Кассель, Сесіль Де Франс, Жерар Депардьє, Жиль Леллуш, Рой Дюпюї, Олена Анайя, Флоранс Томассен, Мішель Дюшоссуа, Міріам Буайе, Абделхафид Металси

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress