Головний герой картини – працівник швидкої допомоги Френк Пірс, іншими словами парамедик. Він проживає в Нью-Йорку, де постійно відбуваються нещасні випадки, замаху на життя безневинних людей і інші нещастя, результатом цих дій може стати смерть, тому всі обчислюється часом, в яке Френк і його колеги повинні укластися, щоб за короткий час зробити все необхідне для порятунку життя людини. Герой фільму завжди відрізнявся старанністю, він врятував не одну сотню життів, за що деякі вважали його святим, але на внутрішній світ Френка, робота наклала свій відбиток, він став дратівливим впав у депресію і перебувати на грані зриву.

А справа в тому, що чоловік володіє якимсь даром, він бачить і чує душі померлих людей, яких йому було не під силу врятувати. Щоб припинити цей жах, Пірсу потрібно піти з роботи, але звільнення отримати не так вже й легко, адже, такими талановитими працівниками дорожать і вони знаходяться на хорошому рахунку, тому залишається лише одне – бешкет.

Залишається одна надія-Мері Берк, дівчина сподівається на одужання свого тата, який помирає від інфаркту. Для пірсу це останній шанс Спокути всіх його страждань. Фільм Воскрешаючи мерців (1999) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мартін Скорсезе
В ролях: Ніколас Кейдж, Патриція Аркетт, Джон Гудман, Вінг Реймз, Том Сайзмор, Марк Ентоні, Мері Бет Херт, Кліфф Кертіс, Нестор Серрано, Аїда Туртурро

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress