загрузка...


Всі сімнадцять років після народження Емма, героїня спортивної драми «Вперед за золотом онлайн» вела кочовий спосіб життя, — її батько, офіцер ВПС, часто отримував нові призначення і переїжджав з місця на місце. Емма звикла легко вливатися в новий колектив, адаптуватися на нових місцях, заводити нових друзів і розлучатися зі старими. Так було і після переїзду в Австралію, — дівчина легко зійшлася з новим оточенням, в основному завдяки своєму захопленню, гімнастики. Проте перші ж змагання розчарували, героїня фільму була дискваліфікована, на її думку зовсім несправедливо.

Це не змушує її опускати руки! Вона вирішує створити команду черлідерів зі своїх нових друзів, багато з яких володіють унікальними якостями. Емма набирає команду з найкращих дівчат, і вони приступають до тренувань. Але все виявляється не так легко, як здавалося. Фільм Вперед за золотом (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У команди є конкуренти, сильна група дівчат, уже давно бере участь у змаганнях. Лідер команди-конкурента не хоче дозволити «вискочці», якою досі вважають Емму, вирватися вперед.

Режисер: Клей Глен
В ролях: Келлі Берглунд, Емілі Морріс, Террі Роджерса, Еліс Марку, Джесс Кас, Джо Стоун

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress