Фільм Все добре (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Пієт і Янне – подружня пара, що займається спільним бізнесом. Вони володіють видавничою компанією, яка зараз знаходиться в незавидному становищі, стрімко наближаючись до повного банкрутства. Сімейна справа стала безперспективною, на думку жінки, тому неминуче розвалитися в осяжному майбутньому. Однак чоловік не підтримує песимістичні настрої дружини. Він переконаний у власній здатності подолати кризовий для корпорації період. Потрібно тільки набратися терпіння, знайти ефективний спосіб, що дозволяє ліквідувати тимчасові неприємності виробничого характеру. Подружжя давно перестало підтримувати близькі взаємини, втративши колишню пристрасть.

Вони продовжують спільне життя за багаторічною звичкою, не відчуваючи взаємної любові. Одного разу Янне відвідала вечірку, де познайомилася з якимось Мартіном, що припадає зятем її босові. Між новими знайомими з’явився взаємний інтерес, що призвів до легкого флірту. Однак чоловік перейшов рамки і вчинив сексуальне насильство, нехтуючи опором жертви.

Жінка вирішила приховати подію, створюючи видимість загального благополуччя. Психічне напруження зростає, відбувається внутрішньо руйнування особистості. Фільм Все добре (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ева Тробіш
В ролях: Андреас Делер, Аенн Шварц, Ганс Лев, Анніка Блендль, Тіло Нест, Thomas Gräßle, Lisa Hagmeister, Доріс Бухруккер, Ліна Вендел, Dagny Dewath


загрузка...