Фільм Все про Ніну (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дивовижна історія «Все про Ніну», знайомить з милою, чарівною, привабливою дівчиною, з малоліття грезящейогнями яскравих софітів великої сцени. Тільки у неї було своєрідне бажання, просто смішити людей, даруючи шанувальникам дещицю радості, божевільного веселощів, заряджаючи оточуючих прекрасним настроєм. Хоча героїня, початку довгої дороги до єдиної мети, прекрасно усвідомлювала майбутні труднощі і неминучі перипетії, непростий шлях до кінцевої мети. Однак, мужньо подолавши безліч нелегких випробувань, незважаючи на сумніви рідні, невіра близьких друзів, красуня зуміла домогтися бажаного, незабаром ставши відомим стендап-коміком.

На її барвисті, смішні виступи прагнули потрапити величезні натовпи шанувальників, за її чудовий, гострий, багатогранний гумор, обожнювали сотні тисяч простих американців. Мало кому вдавалося з такою експресією, таким почуттям, грандіозним ефектом, передавати досвідченому глядачеві монологи, як цієї обдарованої, незрівнянно талановитої особи. Але за маскою зовнішнього успіху, самовпевненості, заразливого оптимізму, глибоко всередині ховалася нестерпний тягар особистої невлаштованості і самотності. Неодноразові спроби знайти надійну опору, відданого, люблячого чоловіка, виявлялися безрезультатними. Фільм Все про Ніну (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Передбачувані женихи, на ділі виявлялися неминучими аферистами, які прагнуть поживитися за рахунок чужої слави, раптово зникаючи в невідомості. Подальше розчарування, змусило нещасну перебратися в сонячний Лос-Анджелес.

Режисер: Ева Вівес
Актори: Мері Елізабет Уинстэд, Коммон, Чейс Кроуфорд, Камрин Менхейм, Джей Мор


загрузка...