Коли дитина втрачає батьків, це завжди дуже страшно і сумно. Але якими б сумними і жахливими не були подібні ситуації, часом вони трапляються. Саме це сталося з героєм фільму «Все, що мені залишилося від тебе». Маленький турецький хлопчик проживав разом з батьками в невеликому селі. Тут вони містили притулок для місцевих сиріт. Тут же маленький Озгюр познайомився з дівчинкою Еліф, яка стала його першою справжньою любов’ю. Але коли загинули батьки хлопчика, він змушений був виїхати зі свого рідного села разом з дідусем. Прощаючись зі своєю любов’ю, хлопчик запевнив її, що зовсім скоро повернеться.

Минуло 10 років, а Озгюр так і не повернувся. Більше того, тепер він живе в Стамбулі, насолоджуючись життям за рахунок грошей свого багатого дідуся. При цьому він навіть не згадує про свою обіцянку, яку він дав маленькій Еліф. І це не дивно, адже всі думки хлопця зайняті нічними клубами, дорогими автомобілями і красивими дівчатами. Однак в один момент він розуміє, що йому доведеться повернутися в своє рідне село. Фільм Все, що мені залишилося від тебе (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Справа в тому, що дідусь прописав у своєму заповіті пункт, згідно з яким хлопець отримає гроші лише в тому випадку, якщо закінчить гімназію в тому місці, де він народився. Повернувшись в село, хлопець зустрічає свою першу любов, яка кардинально змінює його життя.

Режисер: Абдулла Огуз
В ролях: Неслихан Атагюль, Экин Коч, Хайати Акбас, Silvyo Behmoaras, Вільма Еллес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress