Сучасний світ, досить передбачуваний і логічний. Люди давно розучилися вірити в чудеса і подібні явища. Це не дивно, адже розум людини, дозволяє робити багато наукових відкриттів, які більш ніж точно, розповідають про сьогодення устрій світу. Здавалося б, таємниць не так і багато, але незабаром всі зможуть переконатися в неймовірні можливості цього світу. У центрі буде стояти один розкішний готель, де повно багатих постояльців. Даний курорт, створений для відпочинку і спокою людей, але незабаром, це місце оживе, абсолютно несподіваним чином. Всі полягає навколо звичайного на вигляд, непривабливого товстуна на ім’я Майк.

Він притягне до себе увагу всіх оточуючих людей і зробить це, явно несподіваним чином. Цей чоловік у звичайній ситуації, точно б не зміг змусити людей, приділяти йому увагу. Тільки от Майк, явно далеко не звичайний. Він витворяє неймовірні речі, від яких люди впадають в шок. Він зовсім незвичайний у своїх вчинках і кожен з них, перевершує можливості звичайної людини.

Досить швидко люди, починають створювати навколо нього, цілий культ неймовірності. Він ніби і не людина зовсім, підноситься над усіма і ніхто не знає чому. Фільм Все, що ти можеш з’їсти, Будда (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Йен Лагарде
В ролях: Сільвіо-Мануель Арриола, Людовик Бертийо, Дайди Діас Кабрера, Олександр Герреро, Наталі Копав

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress