Американський драматичний фільм під назвою «Все вирішує пісня» розповідає неабияку історію про людей, які повинні стати заклятими ворогами, однак загальне захоплення творчістю допомогло позбутися від забобонів і відчути смак справжньої любові. Сюжет знайомить з покірною домогосподаркою Маргарет, яка засмучена смертю сина Лінкольна. Зрозуміло, на тлі трагедії сімейні узи дали серйозну тріщину, тому жінка намагається не допустити остаточного розлому. Основна причина розколу криється в її чоловіка Маркусе, який не зумів пережити кошмар.

Щоб згладити гіркоту втрати він починає зриватися на близьких, особливо над молодшим юнаків Леві, який відверто не дотягує до загиблого сина. На даний момент чоловік мріє помститися своєму сусідові Стіву, який безпосередньо пов’язаний зі смертю Лінкольна. Таким чином пройшли три роки, взаємини між родинами постійно знаходяться в неймовірній напрузі і тільки Леві і Бріанна зуміли подолати бар’єр.

Раптово вони почали спільно займатися музикою, яка дозволяла забутися і втекти від суворої реальності, попутно відкриваючи нові грані, плавно переростає в любовний роман. Фільм Все вирішує пісня (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Антоніо Джеймс
В ролях: Торрей Харт, Джон Дж. Йорк, Шон Макнебб, Кеннеді Ліа Слок, Лестер Спейт, Елла Джойс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress