загрузка...


Вийшовши, як зазвичай, на службу 9 вересня 2001 року, працівники нью-йоркського відділення поліції навіть у страшному сні не могли б припустити, яким кошмаром їм доведеться зіткнутися. День починався без особливих пригод, як раптово надходить інформація про те, що в башту Всесвітнього Торгового Центру врізався літак. Жахливий терористичний акт поставив на вуха все населення мегаполісу, а головним героям довелося одними з перших прибути на місце катастрофи. Правоохоронцям необхідно терміново допомогти нещасним людям, які опинилися в пастці.

Навколо коїться неймовірний хаос, страшно кричать люди, всюди лунають звуки сирен, оточуючі не знають, що слід робити в подібній ситуації. Серед доблесних копів знайшлося двоє сміливців в особі Джона Маклофліна і Уїлла Хімено, які відважилися, незважаючи на небезпеку, увійти в будинок, щоб почати пошук поранених і приступити до евакуації живих людей. Фільм Всесвітній торговий центр (2006) дивитися онлайн в хорошій якості.

Але чого не очікували безстрашні рятувальники, це того, що бетонні блоки почнуть валитися і величезний торговий центр за десять секунд перетвориться на купу руїн. Сміливці опинилися в пастці, і тепер їм належить знайти вихід з небезпечного становища, поки не стало занадто пізно.

Режисер: Олівер Стоун
В ролях: Марія Белло, Нік Дамічі, Джей Ернандес, Ніколас Кейдж, Бред Вільям Хенке, Майкл Пенья, Ніколас Туртурро, Вільям Мапотер, Меггі Джилленхол

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress