Фільм Всі шляхи ведуть в Доннибрук (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джархед Ерл-одружена людина, що має двох дітлахів. Він давно живе подружнім життям, але стосунки з дружиною не розвиваються в нормальному руслі. У сім’ї склалася дуже нестабільна, складна ситуація з-за цілком конкретних причин. Мати невеликого сімейства вживає заборонені, наркотичні препарати. Вона страждає від патологічної залежності кілька років, що відбивається негативно на вихованні неповнолітніх нащадків, що живуть в несприятливій атмосфері. Батько не може знайти добре оплачувану роботу, перебивається невеликим заробітками, що не дозволяють забезпечувати сім’ю. Джархед раніше був морським піхотинцем, тому добре підготовлений фізично і має відмінні бійцівські навички.

Опинившись в жалюгідній ситуації, він вирішує використовувати наявний військовий досвід для поліпшення матеріальних умов. Чоловік збирається взяти участь в організованих підпільно боях, де відсутні будь-які обмеження. Намічається груповий поєдинок обіцяє дуже високу призову ставку, що дозволяє від численних проблем позбутися разом.

Щоб сім’ю вивести з тяжкого становища, Ерл готовий пожертвувати своєю безпекою, зіткнувшись на рингу з сильним суперником – наркоторговцем Ангусом. Фільм Всі шляхи ведуть в Доннибрук (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тім Саттон
В ролях: Джеймі Белл, Френк Грілло, Джеймс Бедж Дейл, Маргарет Куеллі, Кріс Браунінг


загрузка...