Фільм Всі стилі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет фільму розгортається навколо молодого хлопчини, що обожнює хіп-хоп. Він професійно займається танцями і встиг досягти непоганих результатів. У нього вже є шанувальники, які не представляють, на що доводиться йти юнакові, щоб досягти такої майстерності. Щодня він проводить виснажливі тренування в танцювальній школі. Проте напередодні головного виступу, він замість вправ сідає за навчання, щоб підготуватися до іспиту. Правда товариші по групі не розуміли його вибору, адже найближчі змагання куди важливіше знань. Після неприємної розмови хлопець вимушено покинув колектив.

Тепер він одинак, що збирає власну збірну, щоб стати основним суперником для своїх кривдників. Він активно намагається придумати неповторний стиль, який вразить суддів і не залишить шансу конкурентам. Аналізуючи кожен рух, амбітний танцюрист становить унікальну програму, c неймовірною музикою і вражаючими елементами. Талановитий герой налаштований дуже рішуче і здається, що саме він здатний забрати бажаний кубок. Хто знає, може та ccopa посприяла прогресу, який, безумовно, дасть поштовх перспективної кар’єри?

Переживши зраду, підліток знайшов характер і стійкість, але чи зможе він протистояти спокусі повернутися до людей, які коли-то його вигнали? Фільм Всі стилі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Анджела Такер
В ролях: Душаунт Фік-Шун Стегалл, Кеон Мотакхейвери, Тетона Джексон, Кевін Девіс мл, Хокуто Кониси


загрузка...