Фільм Всім хлопцям, яких я любила раніше (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сім’я Грэйп проживала в дуже маленькому провінційному містечку, де завжди було нудно й сумно. Нічого нового тут не відбувалося, ніяких новин не намічалося. Мати сімейства одна вабила жалюгідне існування і ледь перебивала з хліба на воду, щоб зовсім не протягнути ноги від безвиході. Вона стала повною самітницею від такої сумної життя, і цього було просте людське пояснення. Але від того, що вона перестала рухатися, то розтовстіла настільки, що навіть підлога в хаті ледве витримував її важке присутність. Старшу дочку чекала не краща доля в такій глушині. Вона б ніколи не змогла вийти заміж в цьому містечку. Хлопців і чоловіків тут практично не було.

А син, якому вже виповнилося вісімнадцять років, виріс розумово відсталим дитиною. І це тягар теж важким тягарем лягло на плечі нещасної матері лікарі не давали добрих і обнадійливих прогнозів і жінка вже не знаходила місця від розпачу та жаху за їх подальше існування. Поки дітей тягнула вона. Але що буде з ними, якщо її не стане. Про це страшно було навіть думати. Фільм Всім хлопцям, яких я любила раніше (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ще одна дочка теж була глибоко нещасна в такому сімействі і не бачила перспектив для подальшого життя в цій місцевості. Та й старший син, що підробляв в магазинчику, теж виріс недолугим і розпусним чоловіком.

Режисер: Сьюзен Джонсон
В ролях: Ной Сентінео, Ізраель Бруссар, Джон Корбетт, Лана Кондор, Джанела Перріш, Емілія Баранак, Ендрю Бечелор, Олівер Махоро Сміт, Мадлен Артур, Jordan Burtchet


загрузка...