загрузка...


Даний вітчизняний драматичний фільм повідає глядачам про непросту долю одного чоловіка. Головного героя кінострічки звуть Єгор Іванович. Він багато років пропрацював в шахті. За часів великого Радянського Союзу такого роду діяльність дуже добре оплачувалася. Всі розуміли, що гірники займаються серйозною і відповідальною роботою. Дана професія навіть вважалася престижною. Але після розпаду СРСР почався занепад цієї сфери. Поступово всі підприємства з видобутку вугілля перейшли в розпорядження приватних осіб. Вони не особливо дбали про добробут і безпеку своїх працівників.

Наш герой був дуже засмучений такими негативними змінами. У підсумку, він остаточно втратив надію на щасливе майбутнє. Шахтар з великим трудовим стажем прекрасно розумів, що багато ділянок, на яких працюють його колеги, потребують нагального ремонту. Іванович повідомив про це керівництву, але ніякої позитивної динаміки після звернення не було. Через деякий час стався обвал, і в шахті загинуло кілька людей.

Трагічна подія підштовхнула героя до прийняття важливого рішення. Він повідомив сім’ї, що вони відправляться на Алтай в пошуках кращої роботи і життя. Фільм Вся наша надія (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Карен Геворкян
Актори: Уляна Жмурко, Анатолій Бойко, Наталія Іохвидова, Володимир Устюгов, Михайло Почтарьов, Андрій Бакіров, Михайло Богданов, Георгій Марішін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress