На перший погляд здається, що у них благополучна сім’я. Але вже з другого, придивившись, видно, як щоденна рутина доставляє матері дуже багато клопоту. Постійне стеження за двома малими шибениками, які то і справа, примудряються кудись вляпатися, щось зламати або пошкодити забирає багато енергії. Проживаючи однакові дні, які пролітають настільки безслідно, що й згадати нічого, виконуючи домашні турботи, тебе охоплює депресія.

Це саме негативне почуття, тому, що оточуючі не можуть це змінити, а найчастіше, їх вчинки тільки погіршують становище. Чоловік виявився неуважний, хоча він дуже сильно любить її і дітей, і списуючи відсутність настрою на розхлябаність, дорікає її в цьому. Таким чином, обстановка була напружена на стільки, що у неї не залишилося вибору і вона втекла. Фільм Втеча (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Зібравши необхідні речі вона втекла в пошуках натхнення і ковтка свіжого повітря. Але перебувати далеко від близьких теж стало випробуванням не з простих, адже приємні моменти були.

Режисер: Домінік Сэвадж
В ролях: Джемма Артертон, Домінік Купер, Френсіс Барбер, Марта Келлер, Монтсеррат Ломбард, Жаліль Леспере, Laura Донахью

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress