Фільм Втеча в невідомість (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Втеча опального адвоката втратила колишнє благополуччя Європи на південну окраїну Африки повно колотнеч, поневірянь і смертельного ризику. Завдання ускладнюється наявністю супутників – дружини і дітей. Режисер драми «Втеча в невідомість онлайн» Кай Вессель фантазує на тему можливого майбутнього, в якому влада могли б захопити противники нинішніх свобод. В урядах західних країн засіли радикали, яким не до душі объявшая Старий Світ всеосяжна терпимість.

Новий режим різко обмежив права мігрантів зі Сходу, мусульман і секс-меншин, а під шумок розбирається з будь-яким інакомисленням. Яну Шнайдеру, що прийняв сторону знедолених, загрожує в’язниця. Правозахисник біжить в ПАР, де збереглася стабільність. Прямий рейс до Кейптауна підкинув неприємностей. По дорозі висадили дружину героя, в метушні пропав їхній маленький син.

Добравшемуся до табору біженців юристу належить довга процедура надання притулку, перш ніж він зможе почати відновлювати сім’ю. Фільм Втеча в невідомість (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кай Вессель
В ролях: Фабіан Буш, Марія Зимон, Атена Стратс, Сабіна Палфі, Антон Фигль, Міхаель Грімм


загрузка...