Фільм Втеча за мрією (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Напевно, у кожної дитини є мрія, і йому дуже хочеться, щоб вона скоріше збулася. Може бути, коли він виросте, то вона обов’язково збудеться. Деякі діти мріють про те, щоб стати багатими і знаменитими. Щоб всі впізнавали його на вулиці і просили автограф. Інші діти мріють про те, щоб стати професіоналом у своїй справі. Треті діти мріють про те, щоб всі люди жили довго і щасливо, і щоб ніхто ніколи не вмирав. Коли дитина маленька, її мрія проста. А от коли він виростає, то й мрія змінюється і стає точніше і серйозніше. А може бути, навіть мрія повністю змінюється.

Тут головними героями стали троє чоловіків. Вони всі живуть в одному місті. Ось тільки мрія у кожного з них зовсім різна і не схожа один на одного. У кожного з них абсолютно різний характер. Та й життя у них різна. Перший хлопець займається написанням різних романів, от тільки жоден з них не був прочитаний читачем. А все, тому що він просто не віддавав їх у видавництво. Другий хлопець займається адвокатською кар’єрою.

У нього за спиною величезна кількість різних виграних судів, де він вийшов переможцем. І третій хлопець професійний лікар. Він вилікував величезна кількість різних пацієнтів. Фільм Втеча за мрією 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Костянтин Тищенко, Юрій Сисоєв, Володимир Мистюков
В ролях: Володимир Вдовиченков, Мирослава Карпович, Андрій Чадов, Денис Косяков, Антон Буглак, Олександр Кононець, Прохор Чеховській


загрузка...