Фільм Втікачі від часу (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Південно-корейці проявляють неймовірну фантазію і винахідливість не тільки в науці і техніці, а ще й у кіно. Часом дивуєшся, як на одному квадратному метрі простору вони примудряються створити величний хмарочос художнього мистецтва, причому це може бути кіно будь-якого жанру – від легкої комедії до еротичної драми. Або, наприклад, представлений трилер про закутках часу, містичному злочин і політ уві сні і наяву. Дія фантастичного трилера відбувається в двох часових відрізках – в 1983 і 2015, а зв’язуються воєдино обидва сюжету завдяки сновидінь, якоюсь містичною реінкарнації, що відбувається уві сні, та злочину з минулого, яке ось-ось повториться в сьогоденні.

У 83-му Чи-кван, щасливий шкільний вчитель, заручився зі своєю коханою Юн Чю і готується до весілля. В нуль п’ятнадцятому поліцейський детектив Кун-ву випадково зустрічає дівчину, яка зовні є абсолютною копією Юн Чю. Детектив усвідомлює це, коли після інциденту на роботі він починає бачити дивні сни, віщі сни, з єдиною поправкою – вони показують події, що вже відбулися.

Детектив бачить минуле очима Чі-квана і в одному зі снів з жахом дізнається про смерть Юн Чю – вона була вбита і, схоже, така ж доля чекає її копію з цього часу. Фільм Втікачі від часу (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Квак Че-ен
В ролях: Їм Су-джон, Джон Чо-сік, Чи Джин-кк


загрузка...