Фільм Втрачене дерево (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Не так давно, Алан пережив серйозну травму, що зрештою позначилося на його життя. Він постраждав не тільки фізично, але і психіка дала помітну тріщину. Така подія, не дозволило вести стару життя, змушуючи дивитися на речі під новим кутом огляду. Сидіти на місці, сенсу не було, а тому чоловік вирішив почати нове життя в ізольованому і маленькому містечку. Він сподівався там розпочати своє нове життя, у тиші й віддаленні від будь-яких проблем. Місто цей, як і планувалося, на початку виглядав спокійним і тихим. Не було в ньому нічого особливого, а тому дане місце, було ідеальним для бажань героя.

Тільки ось все це, насправді виявилося обманом і дуже неприємним. За тихими вуличками і нечисленними жителями, приховується чимало таємниць минулого. Незабаром, Алан дізнається частина цих таємниць, що поставить його в досить скрутне становище, змушуючи діяти. Він більше не може сподіватися на тишу і спокій, адже життя і подальше існування в небезпеці. Єдиний шанс на успіх, полягає в розслідуванні і прямому вирішенні проблеми.

Нехай таємниця, прихована далеко в минулому, ті хто її покривають, готові боротися за збереження секрету. Вони явно не збираються довіряти чужинцю, що опинилася на шляху. Фільм Втрачене дерево (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брайан Меткалф
В ролях: Лейсі Чаберт, Скотт Граймз, Майкл Медсен, Анна Софія Берглунд, Томас Іен Ніколас, Клер Крамер


загрузка...