Це історія жінки, яка вже в зрілому віці вирішила відшукати своїх справжніх батьків. Вона намагається знайти хоч якісь дані в Інтернеті і зовсім випадково натрапляє на жінку, яка виявляється її сестрою. Вона розповідає їй про їх сім’ї і їх високорозвиненому роді. Але це не головне, головне, що Ребекка знайшла свою сім’ю. Фен — молода жінка, возвращающаяся після мобілізації з армії в рідні місця з метою знайти свого брата. Але замість нього головна героїня виявляє покинутого хлопчика в лісі.

Молода і дуже красива дівчина Джанэлла Сривс зробила велику помилку в житті, відправившись служити в армію, яка просто забрала пару років її життя і не дала абсолютно нічого взамін. Героїня навіть залишила свого рідного молодшого брата для цього. Хлопчик потрапив в чужу сім’ю, а сестра всі ці роки картала себе за неправильний вибір. Тепер дівчина розуміє, що армія зруйнувала її життя, віднявши єдиної рідної людини.

Спроби налагодити стосунки з братом не увінчалися успіхом. Замість цього Джанэлла випадково зустрічає маленького хлопчика в лісі і збирається йому допомогти. Фільм Втрачене дитя (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рама Мозлі
Актори: Лівень Рамбін, Тейлор Джон Сміт, Джим Перрак, Landon Edwards, Kip Duane Collins, Toni Chritton Johnson

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress