Розповідь життя, заснований на історії тих, хто пережив подібний досвід, і навіть зараз волів залишитися поза кадром. Юна, сповнена надій дівчина жваво танцює під хіт сезону. Незабаром вона вирушає в столицю — і це межа мрій всіх провінційних дівчат. Головна героїня, повна життєвих сил, навіть не підозрює, що її чекає у великому місті. Звичайно, первісний захват зміниться рішенням рядових негараздів. А ще вона зустріне чоловіка, від якого серце буде битися частіше, а життя здасться яскравіше. Але його поява обірве захоплений політ юної душі.

Дівчина перетворитися в утриманку, з-за чого на неї будуть дивитися презирливо і засуджувати. Героїні вдасться пройти повний шлях від провінційної наївної дівчинки до втрати цього світлого образу заради грошей і інших благ багатства. Незважаючи на це, її життя стане низкою приниження і постійного очікування, що зовсім зломить її душу.

Але чи вдасться їй повстати, залишивши все позаду і повернути собі колишню? Навряд чи багаторічна залежність відпустить так просто. Фільм Втрачене відображення: Сповідь утриманки (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олена Жигаева
Актори: Анна Чуріна, Саша Летта, Володимир Топцов, Марія Атлас-Попова, Ольга Павловець, Ольга Лапшина, Дмитро Ланчіхін, Наталя Клюкина, Володимир Скворцов, Наталя Мишкова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress