Фільм Вудлон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Якщо на хвилинку забувши про те, що наше суспільство вже досить цивілізоване, то помітити це буде досить важко, адже таке поняття, як нетерпимість зберігається і досі. Зустрічається воно в нашому світі дуже часто, воно всюди. Як тільки на території Москви з’являється українець, так місцеві відразу обзивають його хохлом, що для нього досить прикро. І стосується це не тільки Москви, але і всього нашого тісного світу. Навіть там, де толерантність тільки починала зароджуватися, на своїй батьківщині, в Америці, ситуація виглядає точно так само. Такий розклад, в общем-то, скрізь.

Людям би тільки принизити інших. Саме в Америці, де корінного населення немає зовсім, образи летять на адресу чорношкірих людей, негрів. Така ситуація встановилася тут, виходячи з історичних відомостей. З давніх часів негри виконували важку роботу, працювали на плантаціях. Білі бачать їх тільки так, і ніяк інакше. Проте володарі чорної шкіри, насправді, не так погані, як здається на перший погляд. Фільм Вудлон (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вони можуть не тільки працювати, але і займатися спортом, причому на професійному рівні. Свідченням цього факту є гра американців в баскетбол. Саме завдяки їй можна наочно переконатися в тому, що вони не бездарні.

Режисер: Ендрю Ервін, Ервін Бразерс
В ролях: Шон Естін, Нік Бішоп, Калеб Кастілло, Шеррі Шеперд, Джон Войт, Джой Брансон, Ленс Е. Ніколс, Девон Франклін, Сі Томас Хауелл, Кевін Сайзмор


загрузка...