Фільм Вугілля (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ця картина отримала захоплені відгуки критиків і велику кількість нагород за унікальний сюжет, піднімає безліч філософських питань. Фантастична драма переносить глядача в постапокаліптичний світ. Але тут немає бурхливої епідемії, прибульців і ходячих мерців. Тут показано зовсім інше майбутнє. Люди прокинулися і нічого не пам’ятають про те, що було раніше. Все людство втратило пам’ять. Ніхто з представників людського роду не може пригадати навіть власне ім’я, не кажучи вже про близьких. Кожному належить згадати не тільки те, що трапилося, але і заново пізнати себе.

Стрічка розповість кілька історій, об’єднаних між собою однією проблемою. Героями першої історії виявилися чоловік і жінка, які прокинулися поруч. Вони не можуть згадати один одного, але всі ж розуміють, раз вони сплять разом, значить, до катастрофи вони були дуже близькі і тепер необхідно зробити все необхідне, щоб відновити пам’ять. Другим героєм став професор, намагається оновити спогади з допомогою книг. Фільм Вугілля 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Третя історія розповість про німого хлопчика, який втратив пам’ять. Але на планеті є батько з дочкою, що всі пам’ятають, що сталося з світом. Але вони не можуть нічого розповісти, так як сидять у бункері, з якого неможливо вибратися.

Режисер: Claire Carré
В ролях: Джейсон Ріттер, Верба Гочева, Грета Фернандез, Такер Смоллвуд, Карл Глусман, Роберто Котс, Домінік Суейн, Matthew Goulish, Silvan Friedman, Деррік Агі


загрузка...