У в’язниці протікає зовсім інше життя, яка диктує свої правила. Не багато люди вміють виживати в такій непростій обстановці без сторонньої допомоги. Ні для кого не секрет, що в тюрмах люди діляться на різні групи, які відрізняються деякими привілеями та іншими характеристиками. Новеньким укладеним завжди важко адаптуватися до тутешньої обстановці, адже вони навіть не уявляють, що таке в’язниця, і яке життя там протікає. Саме тому в більшості випадків новенькі залишаються упослідженими, якщо у них неприємна стаття або історія з життя. Досить складно в тюрмі пробитися в саму відому групу, яка користується своїм становищем.

Фільм розповідає про молоду людину, який з певних причин опиняється у в’язниці. Він навіть не уявляє, як тепер буде жити в такій незвичній обстановці. Ще зовсім недавно він навіть подумати не міг, що опиниться в цьому місці, але тепер думати про це занадто пізно. Доводиться миритися з обставинами, щоб не зламатися. Головному героєві дуже пощастило, адже один тюремний авторитет вирішує взяти його під своє крило. Фільм Хартлок (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Це досить несподіваний жест з його боку, але тепер чоловік готовий допомагати новенькому укладеним. Він розповідає йому про всі секрети, як подружитися з охоронцями, щоб отримати деякі привілеї, а також можливість подальшого втечі.

Режисер: Джон Аарон
Актори: Олександр Дреймон, Леслі-Енн Брандт, Ерік скринь Харві, Седрік Янг, Уейн Девід Паркер, Жаклін Вільямс, Джейвон Андерсон, Джерлінд Бартіс, Філліп Едвард Ван Леар, Майкл Олександр

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress