загрузка...


Режисер Лассе Хальстрем зробив ремейк японського фільму про відданості і любові пса до свого господаря, в основі якого лежать реальні події. У фільмі «Хатіко: найвірніший друг» дія відбувається в США. Професор Вілсон (Річард Гір) підібрав на залізничній станції загубився породистого щеняти і збирався передати в надійні руки. Але в підсумку прив’язався до маленького вихованця, та й той вже вибрав собі господаря. Його дружина, яка спочатку була проти нового мешканця, також полюбила його. Чарівний улюбленець належав древньої породи акіта-іну, його назвали Хатіко. Професор і пес стали справжніми друзями.

Хатіко всюди слідував за ним: проводжав на роботу і зустрічав з роботи на залізничній станції. Але одного разу трапилося нещастя – професор Вілсон помер на лекції від інфаркту. В той день пес так і не дочекався свого друга. Після раптової смерті професора його сім’я переїхала в новий будинок і перевезла з собою Хатіко. Але пес був вірний тільки одному господареві, і знайшов дорогу до станції, звідки його господар ішов на роботу. Фільм Хатіко: найвірніший друг (2008) дивитися в хорошій якості.

Так Хатіко прожив на станції 9 років. Його знала і любила уся округа, про нього піклувалися і підгодовували. Але ніхто не зміг би йому пояснити, що його господар не повернеться ніколи.

Режисер: Лассе Халльстрем
В ролях: Річард Гір, Джоан Аллен, Кері-Хіроюкі Тагава, Сара Ремер, Джейсон Олександр, Ерік Авари, Давиния Макфедден, Роббі Саблетт, Кевін ДеКосте, Роб Деньян

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress