У центрі подій кінострічки виявляються двоє молодих хлопців, які були вченими. Вони володіли великим даром в науці і кожен раз що-небудь придумували. Одного разу, їм в голову приходить думка провести незвичайний експеримент. Ельза і Клайд мали намір створити якийсь гібрид з людини і тварини. Все пройшло саме так як вони і розраховувалися і в підсумку на світ з’явилося унікальне істота, яке на перший погляд здавалося абсолютно нешкідливим. Так як воно не завдавало ніякої шкоди, пара вирішила забрати його до себе додому і виховувати, як звичайне Домашня тварина.

Минув якийсь час і герої фільму починають помічати, що їх створення росте дуже швидко. Незабаром воно стає маленькою дівчинкою, а потім починає перевтілюватися в жінку. Тільки ось була вона занадто кровожерливою і тепер вчені навіть не мали поняття як з нею справлятися. Фільм Химера (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Істота була надто агресивним і воно могло знищити не тільки тих людей, які так довго працювали над його створенням, але і навіть все людство. Ніхто не міг очікувати таких результатів від незвичайного експерименту.

Режисер: Вінченцо Наталі
Актори: Едріан Броуді, Сара Поллі, Дельфін Шанеак, Брендон Макгібон, Симона Майканеску, Девід Хьюлетт, Ебігейл Чу, Даг Хіктон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress