загрузка...


Новий драматичний фільм розповість про хлопця по імені Хинбу. Герой є письменником, який пише романи. Він вкладає в свої твори ті емоції, які він сам пережив у цьому житті. У нього є старший брат, але так вийшло, що вони не бачилися дуже багато часу. Брат зник у світі, і за посередництвом своїх романів, Хинбу хоче знайти хоч якісь зачіпки втраченого родича. Але життя не стоїть на місці, і незабаром, життя зводить головного героя з одним паном, який видається дуже благородним. У цієї людини теж є старший брат. Цей чоловік сповнений амбіціями, і дуже любить владу.

Заради досягнення своїх цілей, цей брат пана готовий йти по головах. Знайомство з новими людьми, надихає письменника, і він вирішує написати роман про своїх нових знайомих. Книга пишеться сама собою, і незабаром виходить. Несподівано навіть для Хынбу, його нове дітище чекає грандіозний успіх. Але що буде далі з головним героєм?

Чи вийде у нього відшукати свого рідного брата, або вони загубляться назавжди? Життя буває непередбачувана, а її сюжети часом краще, ніж навіть у самого кращого роману. Фільм Хинбу (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Чо Гин-хен
В ролях: Чон, Кім Джу-хек, Чон Джин-ен, Чон Сан-хун, Чон Хе-ін, Кім Вон-хе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress