Фільм Хлопчик (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Йому всього одинадцять років, але вже довелося випробувати чимало розчарувань і труднощів у житті. Буквально відразу після появи малюка на світ, його мама гине. Дитини на виховання бере бабуся, якій доводиться виховувати ще декількох дітей. Ім’я йому так і не дали, тому всі називали просто хлопчиком. Він ріс милим, добрим непосидючим і допитливим. Часто любив побути на самоті і посумувати. Він не міг зрозуміти, чому його батьки залишили його. Мама виявилася на небі, а тато пішов, коли дізнався, що стане батьком. Єдина мрія хлопчаки була побачитися з рідним батьком і обійняти його.

Одного разу бабусі довелося ненадовго виїхати в місто, діти залишилися вдома самі. В цей момент несподівано для всіх у гості завітав батько хлопчика. Він був не один, а з кращими товаришами. Син зрадів приходу батька, практично не злазить з його рук. Через кілька миттєвостей він усвідомлює, що батько завітав сюди не з-за великої любові до сина, а за власною потребою. Фільм Хлопчик (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З’ясувалося, що він потрапив у величезні неприємності, його життя під загрозою і йому необхідно в найкоротші терміни вирішити проблеми. Але справитися з ними самостійно він не може. Можливо, дитина стане головним порятунком.

Режисер: Тайка Вайтити
В ролях: Джеймс Роллестон, Te Aho Eketone-Whitu, Тайка Вайтити, Моранги Тихоре, Шерили Мартін, РиккиЛи Вайпука-Рассел, Хейз Ревети, Маакариини Батлер, Раджвиндер Эрия, Манихера Рангиуайя


загрузка...