Фільм «Хлопчик А» знятий за дебютного роману Джонатана Триггела. Будучи дитиною, герой в компанії інших хлопчиків скоїв вбивство маленької дівчинки. За це жорстоке не за віком злочин його відправили у в’язницю на 14 років. Але термін ув’язнення закінчився, і тепер уже двадцяти чотирирічного хлопця пора виходити на свободу і звикати жити в соціумі з усіма правами і обов’язками. Джек Беридж хоче забути жахи і почати все з чистого аркуша. У нього немає ні дому, ні родини, ні друзів, ні роботи. Він готовий до складнощів і долає їх день за днем.

Джеку вдається знайти собі заняття, почати заробляти, завести роман і почати вибудовувати відносини з різними цікавими людьми. Тільки от преса і громадськість не готова зарахувати йому отмотанный термін і пробачити, його доля приваблювала людей. Беридж розуміє, що це може стати початком кінця. Фільм Хлопчик А (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

До того згадуючи та аналізуючи події того фатального дня, відібрав у нього кращі роки, Джек замислюється: а чи була в тому злочині все саме так, як він пам’ятає?

Режисер: Джон Краулі
В ролях: Ендрю Гарфілд, Пітер Муллан, Кеті Лайонс, Шива Финнеран, Скай Беннетт, Елфі Оуен, Джеремі Свіфт, Шон Еванс, Чи Саймондс, Вікторія Брейзиер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress