Фільм Хлопчик, який приборкав вітер (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події картини відбувається в африканській селі, яка вважається дуже бідним місцем. Головний герой Вільям дуже хоче допомогти своїй родині, яка страждає через неврожай. Біда прийшла в цей регіон, і перед нею ніхто не зможе встояти на ногах. Ці люди можуть загинути без їжі, але невже нічого не можна зробити, невже їхні дні полічені? Всі жителі цього села є бідними людьми тому що рівень життя в селі дуже низький. Але тим не менш, населення намагається не сумувати. Навіть у найважчі моменти ці люди підтримують один одного. Загальна біда повинна згуртувати всіх жителів разом.

Головний герой кидає школу і починає таємно відвідувати бібліотеку для того, щоб дізнатися, як добувати електрику. В одному з підручників він читає про дуже цікавий спосіб, який починає втілювати. За допомогою підручних матеріалів головний герой споруджує млин у селі. Фільм Хлопчик, який приборкав вітер (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи допоможе цей винахід юного самоучки перебороти жахливу ситуацію з голодом в регіоні? Важкі часи повинні відступити під натиском розуму і винахідливості головного героя.

Режисер: Чіветель Еджіофор
Актори: Чіветель Еджіофор, Максвелл Симба, Felix Lemburo, Robert Agengo, Fiskan Makawa, Лілі Банда, Айса Майга, Fredrick Lukhere, Hestingzi Phiri, Rophium Banda


загрузка...