Фільм Хлопець як Джэйк (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Надзвичайна проникливість стає даром тямущого дитини. Хлопчику подобається проявляти кмітливість, а винахідливість мимоволі відкриває для допитливого малюка двері в дивовижний світ ерудиції. Поступово звичні розваги виявляються під забороною через настороженість батьків. Вихователька припускає, що такий «Хлопець як Джэйк» є представником особливого покоління. Звичайна хлоп’яча зовнішність не заважає бунтарю оголошувати бойкот штанів та дитячих костюмів. Розумник обожнює вбиратися в сукні принцес, охоче агітує родичів скуповувати казкових ляльок і не боїться насмішок однолітків.

Дивні для батьків методи осягнення соціуму виявляються звичним і непорушним принципом розвитку для вихованця. Пара переймається пошуком коригувальних методик, адже боїться прорахуватися в правильності виховання нащадка. Боязнь натрапити на претензії викладачів елітних шкіл лякає цілком звичайну сім’ю. Настирливі випробування рятівної терапії дестабілізують домашню атмосферу. Фільм Хлопець як Джэйк (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Суперечки, викликані розбіжностями в пошуку повсякденних нарядів, доповнюються дитячими істериками. Чи вдасться сімейства безболісно перебороти кризу, не зламавши психіку улюбленого чада?

Режисер: Сайлэс Ховард
В ролях: Пріянка Чопра, Енн Дауд, Клер Дейнс, Октавія Спенсер, Шонетт Рене Вілсон, Джим Парсонс


загрузка...